SUNWELL FIDELITY

Forum gildii Fidelity


#1 2013-10-12 19:36:41

Eldru

Gość

Shadow priest

1. Imię i Wiek: Kamil 20 lat

2. Nick w Grze: Eldru

3. Klasa + Main Spec + GearScore: priest shadow 5625gs

4. Off Spec + GearScore: Off speca nie posiadam ale w przyszlosci na pewno zrobię disco/holy

5. Doświadczenie: W wowa gram około 5 lat głownie na wotlk i tbc

6. Poprzednie gildie i powód ich opuszcznia: darkspore clan, gildia się rozpadła

7. Posiadasz komunikator TS 3 oraz sprawne słuchawki + mikrofon: Tak

8. Czy jesteś w stanie raidować Czwartek Niedziele Poniedziałek i od 19:00 do 23:00: Tak

9. Czy miewasz częste problemy z internetem/sprzętem które mogłbyby utrudnić raid: Rzadko

10. Czy Znasz taktyki na ICC 10/25 HC nie tylko teoretycznie ale i praktycznie: Nie

11. Obowiązkowe SS`y:
       a) Link do armory:
       b) Link do SS z ekranu Logowania:
       c) Link do SS z otwartym okienkiem z najważniejszymi dla Ciebie statystykami:
  Nie moge wrzucić linków ze screenami bo muszę być zalogowany, mogę je wysłać komuś w wowie
12. Napisz coś o sobie:  Chodzę do ostatniej klasy technikum elektronicznego, w wolnym czasie lubie pograć w wowa.

#2 2013-10-13 22:04:02

Sahne

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Shadow priest

nie znasz taktyk maly gs, brak screenow do nikogo z oficerow nie napisales zeby pokazac achivy. jestem na nie.

Offline

#3 2013-10-14 09:37:17

Eldru

Gość

Re: Shadow priest

Przedwczoraj ktoś z od was kazał mi złożyć podanie na nowej stronie ale nikt na nie nie odpowiedział a nawet nie przeczytał, zresztą podanie juz nieaktualne.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.url.pun.pl www.pokeworldgame.pun.pl www.pretorianie.pun.pl www.narutontsd.pun.pl www.mzk123.pun.pl