SUNWELL FIDELITY

Forum gildii Fidelity


#1 2013-10-17 18:10:08

Buly

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-17
Posty: 1
Punktów :   

Podanie:Buly dk frost

1. Imię i Wiek:Marcin 19lat

2. Nick w Grze:Buly

3. Klasa + Main Spec + GearScore:5.93 Frost

4. Off Spec + GearScore:Tank frost 5.4

5. Doświadczenie:Grałem kiedyś za czasów tbc dk i mi sie fajnie grało , wiec po dlugiej nie obecnosci od roku zaczynam grac dk  i myśle ze teraz jest wszystko na pozytywnej drodze

6. Poprzednie gildie i powód ich opuszcznia:Fidelity , Hellish Legion -brak progresu chociaz atmosfera byla jak najbardziej na +

7. Posiadasz komunikator TS 3 oraz sprawne słuchawki + mikrofon:Oczywiscie że tak

8. Czy jesteś w stanie raidować Czwartek Niedziele Poniedziałek i od 19:00 do 23:00:Moge i d o 02"00 rajdowac

9. Czy miewasz częste problemy z internetem/sprzętem które mogłbyby utrudnić raid: Częste to nie ale czasami mam dc  ale bez dluzszych przerw

10. Czy Znasz taktyki na ICC 10/25 HC nie tylko teoretycznie ale i praktycznie:6 bosów na hc

11. Obowiązkowe SS`y:
       a) Link do armory:http://sunwell.pl/armory/character.php?r=Feronis&n=Buly gralem arenki wiec eq pvp wyszlo
       b) Link do SS z ekranu Logowania:pisalem do sahne ze ss mi nie dzialaja
       c) Link do SS z otwartym okienkiem z najważniejszymi dla Ciebie statystykami:
       d) Link do SS z Achi (opcjonalnie):

12. Napisz coś o sobie:  Nazywam się Marcin mieszkam w okolicach Ostrowca Św. obecnie uczeszczam do szkoly ZdZ.Lubie sport i grac w WoWa . Po za tym lubie zwięrzeta przeważnie psy i co jeszcze , chyba tyle.Pozdrawiam z góry

Offline

#2 2013-10-20 21:29:30

Sahne

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podanie:Buly dk frost

buly nie to forum. wejdz na forum sunwella i sprawdz jaki link do forum obowiazuje.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transnowak.pun.pl www.elektropiro.pun.pl www.ranbir.pun.pl www.spank.pun.pl www.grachaotic.pun.pl